ua ru
Місце народження

Народився 3 серпня 1975 року.

Освіта

Навчався в Одеському інституті сухопутних військ, Міжнародній мовній школі (Великобританія) та в російській авторській школі глибинної психології "Людина серед людей".

Кар'єра

Актор театру і кіно, творець курсу з навчання мистецтву драматичної імпровізації. Автор книги "Азбука Хірона. Початковий курс імпровізаційної драми".

У минулому кадровий офіцер Збройних сил України. Капітан запасу. Службова діяльність була пов'язана з розробками в області оперативної психології, конфліктології та психології екстремальних ситуацій.

З 2002 року проводить тренінги та консультації в галузі групової психології, протистояння недобросовісним маніпуляціям, мистецтву спілкування, ораторського мистецтва, переговорних технік, публічних виступів, акторської майстерності, психології соціальних контактів.

Брав участь в акціях «Братства». Організатор благодійного фонду для надання психологічної підтримки військовим у зоні АТО (2014—2017). Співорганізатор компанії з виробництва фільмів «Аегіс Філмс».

28 жовтня 2020 року став радником з інформаційної політики у Тристоронній контактній групі на переговорах у Мінську з урегулювання конфлікту на сході України.

1 грудня 2020 року керівник Офісу президента Андрій Єрмак призначив Олексія Арестовича своїм позаштатним радником з питань стратегічних комунікацій у сфері національної безпеки та оборони.

Акторська та телекар'єра

Працював актором у Київському театрі-студії «Чорний квадрат», знявся (2005—2012) в епізодичних ролях у 13 російських та українських стрічках, зокрема «Повернення Мухтара» і «Брат за брата-2». У 2013 році як психолог-консультант і фахівець із конфліктології брав участь у зйомках шоу «Навчіть нас жити» на телеканалі ICTV.

Ролі в кіно

«Дідусь моєї мрії»

«Повернення Мухтара»

«Брат за брата»

«Не бійся, я поруч»

Сімейний стан

Одружений. Дружина: Анастасія Грибанова (з 2015), директор з розвитку в одному з видавництв. Пара виховує спільного сина і дочку Олексія від першого шлюбу.

02.12.2020

Джерела сюжетів

Новини з "Арестович Олексій Миколайович"

Спікер делегації України у Тристоронній контактній груп

Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.

Згадані особи