Зупинили за перевищення швидкості: на Волині водій рятував дружину від інсульту (відео)
15 березня, 12:46
На автодорозі Н-17 Львів –Радехів –Луцьк волинські патрульні зупинили автомобіль за перевищення швидкості. З’ясувалося, що водій поспішав через те, що намагався якнайшвидше доправити дружину до лікарні з підозрою на інсульт.
Про це повідомляє патрульна поліція Волинської області.