ЗСУ знищили переправу з технікою окупантів у Херсонській області – Генштаб
27 жовтня 2022 – 19:01
Українські бійці упродовж останніх днів знищили два склади боєприпасів і понтонну переправу з військовою технікою російських окупантів на Херсонщині. Інформацію підтвердив Генеральний штаб Збройних сил України у вечірньому зведенні. За четвер, 27 жовтня, авіація захисників завдала ще 14 ударів по районах скупчення…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.