Про це повідомив командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський у Telegram в понеділок, 10 липня.
Українські військові беруть під вогневий контроль місто Бахмут Донецької області. Про це повідомив командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський у Telegram в понеділок, 10 липня. "Бахмут. Ворог перебуває в пастці, місто береться під вогневий контроль Сил оборони… На Бахмутському напрямку ворог вибивається з…