Якщо людина не служила окупантам і не зрадила Україну, то немає підстав вважати таку людину колаборантом.
Українська влада не вважає колаборантами кожного, хто жив під окупацією російських військ. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у ході відеозвернення у понеділок, 3 жовтня. "Наш підхід завжди був і залишається чітким і справедливим. Якщо людина не служила окупантам і не зрадила Україну, то немає підстав…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.