Збитки у $30 млн: ексміністра обвинувачують у зловживанні владою
24 липня 2024 – 17:24
Колишнього міністра інфраструктури Андрія Пивоварського обвинувачують у кримінальній справі про зловживання владою і службовим становищем, що призвело до збитків у близько 30 мільйонів доларів.