Заради Трампа: Київ двічі відкладав угоду зі США про корисні копалини - ЗМІ
15 грудня 2024 – 02:22
Влада Українидвічі відкладала укладення угоди про співпрацю зі США у сфері видобутку корисних копалин, щоб укласти її з новообраним президентом Дональдом Трампом після його офіційного вступу на посаду. Про це у суботу, 14 грудня, повідомило The New York Times з посиланням на власні джерела. Зазначається, що Україна планувала…