За вісім місяців війни Україна відбила понад 1300 кібератак – Зеленський
16 листопада 2022 – 10:04
КИЇВ. 16 листопада. УНН. Під час виступу на саміті “Групи двадцяти” президент Володимир Зеленський повідомив, що за вісім місяців повномасштабної війни Україна відбила понад 1300 кібератак, передає УНН.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.