З полону рф повернулася ще одна група військовослужбовців: більшість з них перебували в неволі з 2022 року
14 червня 2025 – 14:58
У штабі додали, що переважна більшість звільнених сьогодні Оборонців – перебувала в неволі з 2022 року .
14 червня відбувся черговий етап великого обміну полоненими у категорії "поранені та важкохворі" згідно з домовленостями у Стамбулі. Переважна більшість звільнених сьогодні Оборонців – перебувала в неволі з 2022 року. Про це пише Рубрика , посилаючись на Телеграм Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненим,…