У Верховній Раді планують позбавити мандатів чотирьох народних депутатів, повідомив нардеп Ярослав Железняк. За його словами, без мандатів залишаться не тільки Наталія Королевська, Юрій Солод і Олег Волошин, а й нардеп-колаборант Олексій Ковальов (недавно упокоєний). "Зараз офіційно депутатів 411, буде 407. Але є…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.