Вперше на фронті: ЗСУ знищили російську машину для запуску "Шахедів"
сьогодні, 12:55
У тимчасово окупованому Донецьку уразили рідкісну військову ціль російських окупантів. За попередніми даними, удару зазнав автомобіль, який використовувався як мобільна пускова установка для запуску ударних безпілотників типу "Шахед".
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.