Ворог обстріляв Дніпропетровщину із важкої артилерії
9 вересня 2022 – 08:24
Він уточнив, що ворог використав важку артилерію. "Люди не постраждали.….
Війська РФ вночі 9 вересня вкотре накрили вогнем Нікопольський район Дніпропетровської області. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Валентин Резніченко. Він уточнив, що ворог використав важку артилерію. "Люди не постраждали. Пошкоджено дачні будинки та господарські споруди. Інформація щодо руйнувань…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.