Водопостачання повернули всім мешканцям столиці — Кличко
17 грудня 2022 – 08:31
У Києві повністю відновили водопостачання споживачів. Однак робота з подачі тепла та електроенергії продовжується. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко. «Водопостачання повернули всім мешканцям столиці. Половина киян - вже з теплом і ми працюємо, щоб відновити його всім жителям міста», - заявив мер. За його словами, з…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.