Віталій Кім зустрівся з олімпійською чемпіонкою Ольгою Харлан
17 серпня 2024 – 08:20
У п’ятницю, 16 серпня, начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім провів зустріч з миколаївською шаблісткою та олімпійською чемпіонкою Ольгою Харлан. У зустрічі також взяли участь перший заступник начальника ОВА Георгій Решетілов та начальник управління молоді та спорту ОВА Михайло Ніколаєв.…