Віталій Кім зустрівся з юною науковицею з Миколаєва, яка здобула «золото» на міжнародному шоу винаходів у Хорватії
3 жовтня 2025 – 10:43
У четвер, 2 жовтня, начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім зустрівся з Іриною Ушкац, ученицею Миколаївського ліцею № 38 «Миколаївський колегіум» імені В. Д. Чайки, яка здобула золоту медаль на престижному міжнародному шоу винаходів INOVA 2025, що проходило у місті Загреб (Хорватія).