Війська РФ ударили з "Граду" по Нікопольщині: пошкоджено будинки та три підприємства. ФОТО
4 травня 2025 – 07:55
Вночі 4 травня 2025 року російські війська обстріляли з РСЗВ "Град" Нікопольщину Дніпропетровської області. Випустили по районному центру 40 снарядів. Виникла пожежа, яку вже загасили.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.