В Укренерго розповіли про ситуацію в енергосистемі
23 грудня 2022 – 11:16
Крім того, в Укренерго інформували, що в результаті російських обстрілів у прифронтових районах на сході є пошкодження електромереж, і аварійно-відновні роботи почнуться, як тільки дозволять військові.
Дефіцит потужності в енергосистемі України трохи зменшився, але залишається суттєвим. Про це 23 грудня повідомила прес-служба Укренерго. "Працюють усі види генерації. Вийшов на номінальну потужність енергоблок, підключений до енергосистеми вчора. Водночас зберігаються певні обмеження у системі передачі електроенергії,…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.