З наступного тижня в Україні замість аварійних графіків відключення електроенергії запроваджуються планові графіки. Про це у п'ятницю, 28 жовтня, повідомив голова Сумської обладміністрації Дмитро Живицький за підсумками наради в офісі президента. "З початку наступного тижня енергетики погодилися на запровадження…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.