В Офісі нічого не змінилося: ким працюють Подоляк і Лещенко після відставки Єрмака
22 грудня 2025 – 12:36
Після відставки колишнього глави Офісу Президента Андрія Єрмака кілька його радників теж дещо змінили роботу, але залишилися на посадах в Офісі. Так Сергій Лещенко та Михайло Подоляк і надалі працюватимуть позаштатними радниками.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.