В одній із шкіл Києва хлопчику травмували пах, справа дійшла до омбудсмена України
22 квітня 2024 – 19:45
У київській школі №81 однокласники настільки жорстоко побили 13-річного школяра, що він потрапив на стіл до хірурга. Справою зараз займається Нацполіція та омбудсмен України. Через те, що школяр нічого не розповів батькам, вчасно лікарську допомогу не надали. Лише після того, як у нього сильно опухла нога, мама дізналася про те,…