В ліцеї в центрі Києва відкрили нове укриття, за 2 роки їх збудували 9 – мер
сьогодні, 17:13
Нове сучасне укриття побудували в одному з ліцеїв в Шевченківському районі Києва, який через його відсутність від початку повномасштабного вторгнення працював в дистанційному форматі, повідомив мер Києва Віталій Кличко.