Понад 500 спортсменів взяли участь у чемпіонаті з бойових мистецтв у Києві
сьогодні, 18:25
У спортивному комплексі Національного університету фізичного виховання і спорту 18-21 червня відбувся чемпіонат України з “Комбат самозахисту ІСО” та чемпіонат ГО «ФСТ «Спартак».