В'їхав у дорожній знак: у водія на Хмельниччині виявили понад 2 проміле
сьогодні, 15:43
На автодорозі М-30 Стрий - Ізварине патрульні задокументували дорожньо-транспортну пригоду за участю нетверезого водія. Чоловік, керуючи автомобілем Renault, не впорався з керуванням та в'їхав у бордюр і дорожній знак.
Про це повідомили у Патрульній поліції Хмельницької області.