В’ячеслав Гузь: Кампанія дискредитації проти мене – це замовлення
19 липня 2024 – 19:25
Голова Центрального міжрегіонального управління ДМС у Києві та Київській області, В’ячеслав Гузь , заявив про початок інформаційної кампанії, спрямованої на дискредитацію його як особистості та професіонала. Він вважає, що ці дії є умисними та мають на меті підірвати його репутацію. Заява на Facebook На офіційній сторінці…