В частині Києва ввели екстрені відключення електроенергії
сьогодні, 10:27
На лівому березі Києва вранці у четвер, 25 червня, ввели екстрені відключення електроенергії, повідомили в ДТЕК. В компанії зазначили, що обмеження застосовані за командою Укренерго застосовані та закликали киян ощадливо використовувати електроенергію, аби зберегти енергосистему. Доповнюється