В Азербайджані створили Національне агентство кібербезпеки для захисту від атак РФ
14 червня, 11:31
Президент Азербайджану Ільхам Алієв підписав указ про створення Національного агентства кібербезпеки (НАК) – нової централізованої держструктури, покликаної захистити країну від зростаючих цифрових загроз. Серед них – хакерські операції російського та іранського походження.