Українки Левченко та Геращенко взяли золото і срібло на Діамантовій лізі
23 травня, 18:13
Українки Левченко та Геращенко взяли золото і срібло на Діамантовій лізіЮлія Левченко виграла етап Діамантової ліги в Сямені з результатом 1.99 м. Ірина Геращенко здобула срібло, стрибнувши на 1.97 м
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.