Українець у прямому ефірі польського ТБ закликав не казати: Уйоб*й в Україну
28 травня, 16:04
У Варшаві українець Олександр Шевченко перервав трансляцію польського телебачення, щоб звернутися до поляків із проханням не ображати українців фразою «уйоб*й в Україну». Інцидент стався 27 травня під час прямої трансляції пресконференції у столиці Польщі.