У Здолбунові поліція оштрафувала підлітка, який їхав на мотоциклі без шолома та водійського посвідчення
сьогодні, 16:10
У Здолбунові 16-річний водій мотоцикла їхав без мотошолома, а на двоколісному не було номерного знака. Відомо, що юнак ніколи не отримував посвідчення водія. На неповнолітнього склали 3 адміністративні матеріали та відсторонили від керування. У поліції звертаються до батьків, які купують мотоцикли дітям-підліткам: такий…