У Вінниці судитимуть банду, яка крала житло померлих
2 березня, 19:02
Фінал: Через суди вони легалізували право власності та ставали повноправними господарями нерухомості.
Слідчі Вінницької поліції передали до суду справу, в якій фігурує ціле організоване угруповання. Головним «мозком» схеми виявився начальник одного з відділів міської ради. Саме він мав доступ до реєстрів та знав, де після смерті господарів квартири залишилися без нагляду.