У Сумах завідувача відділення та двох лікарів викрито у систематичному вимаганні грошей у пацієнтів
сьогодні, 18:30
За процесуального керівництва Окружної прокуратури міста Суми на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди викрито завідувача та двох лікарів одного з відділень Комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Сумська обласна клінічна лікарня».