У тимчасово окупованому Севастополі росіяни агітують дітей йти зі шкіл після дев’ятого класу.Про це повідомляє у Телеграмі рух спротиву "Жовта стрічка", передає Укрінформ.Зокрема, ... Читати новину на сайті "Черноморские новости"