Окупаційна влада анонсувала відновлення продажу пального у Севастополі
сьогодні, 11:21
В окупованому Севастополі з суботи, 28 червня, планують відновити продаж бензину та дизельного пального після майже тижневої перерви. Водночас окупаційна влада залишить обмеження на відпуск пального, зокрема запровадить систему QR-кодів та збереже ліміт на заправку автомобілів. Про це повідомляє « Главком » з посиланням на…