Про це у четвер, 19 жовтня повідомляють моніторингові канали. Вказується, що ворог ударив по місту балістикою.
У Миколаєві були чути вибухи. Про це у четвер, 19 жовтня повідомляють моніторингові канали. Вказується, що ворог ударив по місту балістикою. Зазначається, що працювала ППО. Очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім зазначив, що було два вибухи. "Два вибухи. Зараз розберемось", - написав він. Перед цим у низці областей України…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.