"Поки що вода в місто ще подається, але вже з низьким тиском, можливо, десь взагалі буде відсутня", - йдеться в повідомленні.
ДКП Миколаївводоканал вимушено зупинило роботу всіх насосних станцій водопроводу через технічну проблему на виробничих підрозділах. Про це повідомляє Миколаївська міська рада. Зазначається, що фахівці вже розпочали ремонтні роботи. Після їхнього завершення підприємству знадобиться орієнтовно до 12 години, щоб відновити…