Про це розповів директор комунального підприємства «Луцьксвітло» Валерій Мазін, – повідомляє misto.media.
Вимикати раніше вуличне освітлення у Луцьку почали з 8 травня.
«Ми вмикали освітлення увечері до…
Про це розповів директор комунального підприємства «Луцьксвітло» Валерій Мазін, – повідомляє misto.media.
Вимикати раніше вуличне освітлення у Луцьку почали з 8 травня.
«Ми вмикали освітлення увечері до…