Небезпека на дорозі: з початку року на Волині виявили майже 2 тисячі п'яних водіїв
сьогодні, 20:13
Попри заборону, великі штрафи та позбавлення права керування, дехто все одно ризикує — і сідає за кермо напідпитку. Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Волинської області, - інформує ВолиньUA. Лише з початку цього року поліцейські Волині виявили та задокументували 1995 водіїв, які керували у стані спʼяніння. На…