У Луцькому районі різко зросло споживання води: людей просять економити
сьогодні, 14:49
У Луцькій громаді обсяги використання збільшилися майже на 40%, що створює навантаження на систему водопостачання та може призводити до зниження тиску в мережі у пікові години.
Через тривалу спеку та відсутність опадів на Волині різко зросло споживання води. У Луцькій громаді обсяги використання збільшилися майже на 40%, що створює навантаження на систему водопостачання та може призводити до зниження тиску в мережі у пікові години.
Про це повідомляє комунальне підприємство «Луцькводоканал».