У Кропивницькому двох громадянок Узбекистану примусово повернуть з України через порушення міграційних правил
сьогодні, 15:00
У Кропивницькому працівники Фортечного відділу Центрально-південного міжрегіонального управління Державної міграційної служби виявили двох громадянок Республіки Узбекистан, які незаконно перебували на території України. Про це повідомили у міжрегіональному управлінні міграційної служби.