На Кіровоградщині виявили двох нелегальних працівниць із Узбекистану
сьогодні, 15:00
Кропивницький Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС виявили двох громадянок Республіки Узбекистан, які порушили встановлені строки перебування на території України.
Двох громадянок Узбекистану зобов’язали залишити Україну. Про це повідомляє Центрально-південне міжрегіональне управління ДМС, інформує Златопіль. В обласному центрі працівники Фортечного відділу у м. Кропивницький Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС виявили двох громадянок Республіки Узбекистан,…