У Києві запобігли масштабному теракту: двоє агентів ФСБ готували вибух біля адмінбудівлі
сьогодні, 10:43
Крім того, біля місця майбутнього теракту вони встановили приховану телефонну камеру з віддаленим доступом, щоб спостерігати за наслідками вибуху.
Про це повідомили в пресцентрі СБУ. Двоє киян встановили саморобний запальний пристрій під генераторною установкою біля адмінкорпусу. Після активації пристрій мав спричинити займання й вибух, що могло призвести до значних пошкоджень будівлі. Заклавши вибухівку, чоловіки сіли в потяг у напрямку Чернігівської області. Там…