Близько 5 тисяч людей взяли участь у Марші рівності в Києві
сьогодні, 12:50
Про це в етері Громадського радіо розповіла головна менеджерка «КиївПрайду» та співорганізаторка маршу Юлія Шепітько.
У Марші рівності, який відбувся 21 червня у центрі Києва, взяли участь близько 5 тисяч людей. Це один із наймасовіших показників за останні роки, особливо з огляду на повномасштабну війну. Про це в етері Громадського радіо розповіла головна менеджерка «КиївПрайду» та співорганізаторка маршу Юлія Шепітько. За її словами, цього…