У 2022 році на Дніпропетровщині народилося понад 16 тисяч немовлят
3 січня 2023 – 15:02
У 2022 роцi в області з’явилися на світ 16 053 дитини. Хлопчиків трохи більше, аніж дівчаток. Про це повідомили в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації. «2022-йДокладніше
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.