Тягнибок нагадав полякам про трагедію у селі Сагринь
20 червня, 18:33
Лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок нагадав про події у селі Сагринь – нині село в Люблінському воєводстві Польщі, де у березні 1944 року було вбито та закатовано від 600 до 1240 українців.