Терехов: Ворог зруйнував великий об’єкт критичної енергетичної інфраструктури
15 січня, 17:35
Ворог зруйнував великий об’єкт критичної енергетичної інфраструктури. Штаб з подолання наслідків надзвичайних ситуацій працює у режимі 24/7, на місці — аварійні служби та профільні фахівці. Про це повідомив мер Харкова Ігор Терехов, інформує UAINFO.org . "Ми робимо все можливе, щоб мінімізувати наслідки ворожих ударів і…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.