Терехов: Понад 7 тис. харків’ян прийшли до «пунктів незламності» у блекаут
17 грудня 2022 – 12:42
Понад 7 тис. харків'ян скористалися послугами «пунктів незламності» та тепловими пунктами вчора, 16 грудня, під час блекауту, спричиненого російським обстрілом енергетичної інфраструктури, заявив мер Харкова Ігор Терехов.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.