Світоліна вирвала перемогу у Бад-Гомбурзі та вийшла до чвертьфіналу
вчора, 22:34
Еліна Світоліна успішно стартувала на турнірі WTA 500 у німецькому Бад-Гомбурзі. Українська тенісистка поступилася в першому сеті, але зуміла переламати хід матчу та здобула вольову перемогу над Людмилою Самсоновою.