Сумщина: окупанти вранці вдарили по двох громадах, є пошкодження
15 листопада 2022 – 10:59
КИЇВ. 15 листопада. УНН. Російські окупаційні війська сьогодні вранці обстріляли щонайменше дві громади на Сумщині. Внаслідок ворожої атаки пошкоджені електроопори, гараж та сарай. Про це розповів голова Сумської ОВА Дмитро Живицький, інформує УНН.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.