США надіслали першу частину допомоги в енергетичному обладнанні
13 грудня 2022 – 07:06
США надіслали Україні першу частину своєї допомоги в енергетичному обладнанні, на тлі нових атак по енергетичній структурі країни. Про це Reuters повідомляє з посиланням на американських високопосадовців. [see_also ids="521935"] Перший транш – це енергетичне обладнання на суму близько 13 мільйонів доларів, сказав один із чиновників. Він є…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.