Випускниця Сіверськодонецької КДЮСШ №1 Вероніка Матюніна стала срібною призеркою молодіжного чемпіонату Європи (до 21 року) з настільного тенісу.
Про це повідомляє Сіверськодонецька МВА.
Зазначається, що спортсменка здобула срібну медаль у парному розряді. На турнірі Вероніка Матюніна виступала разом з румунською…